Atsiliepimai

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

AB KLAIPĖDOS KARTONAS

Generalinis direktorius
Vidas Beržonskis
„AB „Klaipėdos kartonas" kreipėsi į UAB „Imperatum“ dėl gamybos planavimo programos. Supažindinus su mūsų įmonėje vykdomais procesais ir paaiškinus, kokie mūsų poreikiai, UAB „Imperatum“ atstovas Raimundas Steponavičius pasiūlė galimus variantus ir suderinus, operatyviai pateikė produktą. Taip pat buvo suteikti išsamūs apmokymai dirbant programa.
 
Iškilus bet kokiems klausimams Raimundas Steponavičius operatyviai reaguoja, pateikia pasiūlymus bei įvykdo reikiamus patobulinimus. Sulaukiam naudingų patarimų dirbant ir kitomis programomis.
 
Rekomenduojame UAB „Imperatum“ kaip patikimą, atsakingą ir pareigingą įmonę.“
 
 
AB „Klaipėdos kartonas" generalinis direktorius
Vidas Beržinskis
 

REKOMENDACIJA 

UAB AMALVA

Gamyklos direktorius
Vaidas Kučinskas
Ieškojome partnerio gamybos valdymo srityje, kuris turėtų patirtį dirbdamas su kitomis sėkmingomis gamybos įmonėmis ir pritaikytų gerą praktiką mūsų gamykloje. Pasirinkome UAB „Imperatum“, kad įvertintų mūsų įmonėje vykdomus procesus bei pasiūlytų galimus tobulinimo variantus. Užsisakėme 5s, LEAN, 6 sigma mokymus ir metodikos praktinius pritaikymus. Bendradarbiaujant su UAB „Imperatum“ išgryninome savo gamybinius procesus, išsianalizavome procesų šiukšles, kurios trukdė siekti tolimesnių tikslų. Analizuojant įvairius procesus mūsų įmonėje, buvo juntama konsultantų darbo patirtis kitose įmonėse. Buvo pateiktos ne vien teorinės žinios, bet ir realūs pavyzdžiai iš kitų projektų, kai kuriuos iš karto galėjome taikyti savo gamyboje. Aplankėme ir realiai įsitikinome jų darbo kokybe įmonėse, kuriose jau buvo užbaigti ar tebesitęsiantys projektai. Pertvarkius gamybą pagal konsultantų atliktas analizes ir įžvalgas, pavyko sumažinti vidinių padalinių sandėlių lygį, bei sumažinome gamybos terminus atskiroms prekių grupėms nuo 1,2 iki 2,3 kartų. Tapome konkurencingesni rinkoje. Bendradarbiavimas su UAB „Imperatum“ suteikė daug teorinių ir praktinių žinių, kurias ir toliau sėkmingai diegiame mūsų įmonėje, bei pritaikysime ateityje numatytiems gamybos tobulinimo darbams. Gavome kokybiškas ir naudingas paslaugas."
 
UAB „Amalva" gamyklos direktorius
Vaidas Kučinskas
 

REKOMENDACIJA 

UAB SKADO MEDIS

Jonas Sakaitis
Direktorius
 

„Siekdami pakelti savo įmonės konkurencinį pranašumą ieškojome partnerio mokymų ir verslo konsultacijų srityje, kuris turėtų didelę patirtį dirbdamas su gamybinėmis įmonėmis, todėl pradėjome bendradarbiauti su UAB „Imperatum“. Užsisakėme paslaugas, kurių nauda buvo aiški, o kokybė aukščiausios klasės"

UAB „Skado medis“ direktorius
Jonas Sakaitis
 

REKOMENDACIJA