IT sprendimai

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

Kuriame unikalius IT sprendimus ir specializuotas programas verslo procesų optimizavimui ir automatizavimui.

 

Projektų įgyvendimui naudojamos pažangiausios WEB technologijos, todėl sukurtas įrankis tampa lankstus ir patogus vartotojams. Sukurta sistema gali būti sujungiama su vidinėmis įmonės programomis, tokiomis kaip buhalterinės apskaitos programos. Mes stengiamės apsaugoti vartotojus nuo pasenusių duomenų surinimų standartų (Exel, Word ir t.t.) ir pereiti prie duomenų bazių. Tokiu būdu sutaupomas ne tik darbuotojo laikas, bet ir suvesti duomenys gali būti lengvai apdorojami ir pateikiami vartotojui tinkama forma.

Keletas pavyzdžių:

1. Esame iki galo įdiegę duomenų surinkimo/apdorojimo/atvaizdavimo sistemą PET tarą gaminančioje įmonėje. Įmonei buvo itin aktualu stebėti, kada jų gamybos linijos buvo įjungiamos, kada sustabdomos, kokios buvo sustabdymo priežastys, kiek gaminių pagamino pamaina. Siekiant optimaliai išnaudoti įmonės turimus pajėgumus, suprogramuota gamybos planavimo ir valdymo sistema, kuri išdėlioja užsakymus optimaliu eiliškumu, analizuoja ir atvaizduoja įmonės faktinę statistiką plačios raiškos ekranuose.

2. Fleksografine spauda užsiimančioje įmonėje įdiegėme duomenų kaupimo/apdorojimo/atvaizdavimo įrangą kartu su valdymo bloku, kuriame darbuotojas gali greitai ir patogiai pasirinkti mašinos sustabdymo priežastį. Duomenys keliauja į gamybos planavimo ir valdymo sistemą, kuri išdėlioja užsakymus optimalia tvarka bei veda statistiką. Įmonėje pastatytuose ekranuose matomi įvairūs statistiniai grafikai, o vienas iš jų parodo kiek pinigų buvo neuždirbta dėl mašinų išjungimo. Po gamybos organizavimo modernizavimo įmonės pajamos ženkliai išaugo, o vadovybė paskatino darbuotojus dar nesulaukus metų galo.

3. Plastikų liejimu ir siuvimo paslaugomis užsiimančioms įmonėms suprogramavome optimizacinę sistemą, kuri randa optimalų užsakymų eiliškumą, optimizuoja perderinimo laikus.

4. Kartono gamyba užsiimančioje įmonėje įdiegėme gamybos planavimo ir valdymo įrankį, kuris optimaliai išnaudoja žaliavos plotą, automatiškai importuoja reikiamą informaciją iš Axapta programos bei pateikia optimalų užsakymų eiliškumą.

Daugiau informacijos www.HorasMPM.eu ir www.HorasOEE.eu