Klientai

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija

Įmonės veikla: penkiuose specializuotuose (generalinių krovinių, biriųjų, skystųjų trąšų, grūdų, ro-ro) terminaluose krauna ir sandėliuoja biriąsias, skystąsias ir pakuotas trąšas, cukraus žaliavą, metalo produkciją ir žaliavas, šaldytus maisto produktus, grūdines kultūras, kitus birius ir suverstinius krovinius. Jūrų perkėlos terminale kraunami ro-ro kroviniai, aptarnaujami keleiviai. Teikiamos uosto vilkikų paslaugos.

AB Amilina

AB Amilina perdirba lietuviškus kviečius modernioje krakmolo ir glitimo gamykloje Panevėžyje – Lietuvos agropramonės sostinėje Baltijos kviečių juostos centre. Šiandien AB „Amilina“ viena lyderiaujančių Europoje kviečių krakmolo, glitimo ir kviečių glitimo pašarų gamintoja. 

UAB Baltik Vairas

Tai didžiausia dviračių gamybos įmonė Šiaurės Europoje pradėjusi veiklą dar 1948 m. ir dabar pagaminanti per 500 000 dviračių per metus. UAB BALTIK VAIRAS įmonėje dirba daugiau nei 300 nuolatinių ir dar 300 sezoninių darbuotojų, o apyvarta 2013 metais viršijo 193 mln. Lt.

UAB VILNIAUS DUONA

Lietuvos duonos rinkos lyderis ir didžiausia kepykla Baltijos šalyse. UAB VILNIAUS DUONA veiklą pradėjo prieš daugiau nei 130 metų, 2013 metais joje dirbo vidutiniškai 413 darbuotojų. Kepykla turi gamybines patalpas Vilniuje bei Panevėžyje, o apyvarta 2013 metais viršijo 98 mln. Lt.  

AB VILNIAUS PERGALĖ

Lietuvos duonos rinkos lyderis ir didžiausia kepykla Baltijos šalyse. UAB VILNIAUS DUONA veiklą pradėjo prieš daugiau nei 130 metų, 2013 metais joje dirbo vidutiniškai 413 darbuotojų. Kepykla turi gamybines patalpas Vilniuje bei Panevėžyje, o apyvarta 2013 metais viršijo 98 mln. Lt.

UAB KLAIPĖDOS KARTONAS

Klaipėdos kartonas - viena seniausių įmonių Lietuvoje, kurios istorija glaudžiai susijusi su Lietuvos verslo istorija. Bendrovė gamina žaliavą gofruoto kartono gamybai - testlainerį (lygių sluoksnių kartoną) ir fliutingą (gofruoti skirtą popierių). Šalia pagrindinės veiklos AB "Klaipėdos kartonas" gamina ir kartoninį korinį užpildą, kuris naudojamas baldų pramonėje, durų gamybai ir kt. Įmonėje dirba virš 200 darbuotojų, o apyvarta 2012 metais viršijo 124 mln. Lt.

UAB DOMUS LUMINA

Viena iš didžiausių langų uždengimų gamybos ir pardavimų įmonių ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Mūsų išskirtinumas ir vizitinė kortelė - aukšta produktų ir aptarnavimo kokybė, todėl per ganėtinai trumpą savo veiklos laikotarpį tapome žinomi ir vertinami ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose.

UAB AMALVA

Viena didžiausių vėdinimo sistemas ir vėdinimo įrenginius gaminančių įmonių Pabaltijo šalyse, turinti savo gamybines įmones Latvijoje bei Rusijoje. UAB AMALVA įsikūrė 1997 m. Vilniuje. Įmonėje dirba daugiau nei 400 darbuotojų, o apyvarta 2012 metais viršijo 102 mln. Lt.

UAB ALTAS KOMERCINIS TRANSPORTAS

Didžiausia mikroautobusų ir kitų komercinės paskirties automobilių gamintoja Baltijos šalyse. Įmonė specializuojasi mažųjų keleivinių autobusų, greitosios medicinos pagalbos automobilių ir kitų spec. paskirties automobilių gamyboje. Per paskutinius metus UAB ALTAS KOMERCINIS TRANSPORTAS išaugo dvigubai ir šiuo metu turi daugiau nei 100 darbuotojų.

UAB SELTEKA

UAB „Selteka“ – didžiausia Rytų Europoje profesionalių OEM ir EMS paslaugų teikėja, turinti daugiau nei 50 metų patirtį elektronikos produktų rinkoje. Įmonėje dirba 245 savi darbuotojai bei dar papildomas, nuomojamas personalas.

UAB LTP TEXDAN

Įmonė užsiimanti baldų minkštųjų dalių gamyba. Įmonėje dirba virš 350 žmonių, o apyvarta 2012 metais viršijo 58 mln. Lt. Direktorė Kristina Kiltinienė. Sukurtas ir įgyvendintas gamybos planavimo modelis. Įgyvendinti du LEAN projektai. Įgyvendintas 5S projektas. Diegiant projektus identifikuotos pagrindinės gamybos problemos, stabdžiusios įmonės plėtrą. Automatizavus gamybos planavimą ir įdiegus sinchroninę gamybą, gamybos ciklas sutrumpėjo daugiau nei 30%. Gamybos pajėgumai išaugo daugiau nei dvigubai.

UAB Iviltra

Įmonė įkurta 1997 metais ir nuo tada pagrindinė bendrovės veikla yra didmeninė prekyba naftos produktais, cheminėmis medžiagomis, polimerais ir kitais produktais, tarp kurių yra tekstilės žaliavos ir geležinkelio technika. 2011 metais UAB „Iviltra“ pradėjo parafino briketų ir granulių gamybą. Pagamintą produkciją bendrovė sėkmingai realizuoja Europos ir NVS šalių rinkose.

UAB LTP

Tai viena didžiausių siuvyklų Pabaltyje, turinti savo filialus Baltarusijoje bei Vietname. LTP užsiima masiniu drabužių siuvimu. Įmonėje dirba virš 220 žmonių, o apyvarta 2012 metais viršijo 46 mln. lt. Įgyvendintas LEAN projektas.

UAB GERALDA

Žvakių gamybos įmonė, fabriką įkūrusi dar 1995 metais mažoje pajūrio seniūnijoje ir šiandien esanti didžiausia žvakių gamintoja Lietuvoje. UAB Geralda specializuojasi kurdama žvakes stiklo, plastiko, skardos indeliuose. Įmonėje dirba virš 60 darbuotojų, o apyvarta 2012 metais viršijo 15 mln. Lt. Įgyvendintas 5S projektas. Našumas išaugo 6-28% (pagal gaminamos produkcijos rūšį). Perderinimo laikas sutrumpintas virš 60%

UAB UNIVERSE GROUP

UAB Universe Group užsiima traktorinių priekabų, durpių surinkimo ir transportavimo technikos gamyba, prikabinamų priedų krautuvams, metalo konstrukcijų gamyba, pardavimu ir servisu. Įmonė įkurta 2010 metais Mažeikiuose. Šiuo metu joje dirba virš 60 darbbuotojų. 2012 metais įmonės apyvarta viršijo 5 mln. Lt ir pratęsė nuoseklų metinį augimą.

UAB BALTIC MASTER

Įmonė, gaminanti ir tiekianti profesionalią įrangą maisto gamybos, perdirbimo pramonei, visuomeniniam maitinimui ir prekybai. UAB BALTIC MASTER įsikūrė 1993 m. ir šiuo metu turi daugiau nei 170 darbuotojų, o apyvarta 2013 metais viršijo 100 mln. Lt. 

UAB RGE BALTIC

Jungtinės Karalystės kapitalo įmonė gaminanti plastmasines detales. Bendrovėje dirba virš 120 darbuotojų, o gamykla įrengta Šiaulių mieste. RGE Baltic direktorė Živilė Černiauskienė. UAB Imperatum įgyvendino 6S (5S + 1S “sauga”) projektą.

UAB MIROSTA

Aukštos kokybės medinių rąstinių ir karkasinių namų, medžio masyvo baldų, medinių laiptų gamintoja. UAB MIROSTA, geriau žinoma savo prekiniu ženklu LHM, beveik visą produkciją eksportuoja į Skandinavijos šalis ir šiuo metu yra įdarbinusi beveik 70 darbuotojų. Įmonės apyvarta 2013 metais viršijo 11 mln. Lt. 

UAB SKADO MEDIS

Pagrindinė įmonės veikla yra surenkamų skydinių bei rąstinių klijuoto tašo namų gamyba. Gaminamų namų plotai svyruoja nuo 20 iki 300 kv.m. Šiuo metu įmonėje dirba 65 darbuotojai. 95 % produkcijos yra eksportuojama į Norvegiją, Prancūziją, JK, Daniją, Švediją, Islandiją bei kitas šalis. Įmonė UAB SKADO MEDIS įkurta 1999 m. Rokiškyje, o 2013 metais apyvarta siekė beveik 7 mln. Lt.

UAB MICRO MATIC

Tai danų kapitalo įmonė, turinti gamyklą Kaune ir užsiimanti alaus išpilstymo įrangos surinkimu. Bendrovės vadovas Jan Rasmussen. Įmonėje dirba virš 120 darbuotojų, o apyvarta 2012 metais viršijo 57 mln. Lt. UAB Imperatum įgyvendintas projektas - LEAN diegimas kartu su gamybos proceso matematiniu modeliavimu.

UAB SPAUDOS KONTŪRAI

Spaustuvė „Spaudos kontūrai“ žurnalų, katalogų, komercinės spaudos gamintoja, didžiausia kontraktinė spaustuvė Baltijos šalyse ir Centrinėje Europoje. "Spaudos kontūrų" metinė apyvarta siekia 20 mln. EUR, didžiąją dalį – 80% - savo produkcijos spaustuvė eksportuoja. 

UAB REFRA

Šaldymo įrangos gamyba, gaminių iš nerūdijančio plieno gamyba, metalo pjovimu lazeriu, durų šaldymo kameroms gamyba, milteliniu dažymu užsiimanti įmonė, kurioje dirba virš 150 darbuotojų. Bendrovė vykdo veiklą nuo 1995 metų ir nuosekliai auga. 2012 metų apyvarta viršijo 35 mln. Lt.

UAB MEDIRESTA

UAB „MediResta“ įkurta privatizavus Šakių MTS (mašinų-traktorių stotis). Buvusi organizacija nuo 1947 metų specializavosi metalų apdirbimo srityje, o nuo 1987 metų pradėtas ir medienos apdirbimas. Nuo 1993 metų po privatizavimo įmonėje vystomos trys veiklos: medienos apdirbimas, nestandartinių metalo gaminių gamyba ir statybos paslaugos.

UAB TEREKAS

Tai pirmoji pasaulyje kompanija, gaminanti ir PET tarą, ir PET taros formavimo įrenginius. Be to UAB TEREKAS yra vienintelė pūtimo įrangos ir didžiausia PET taros gamintoja Baltijos šalyse. Įmonėje dirba daugiau nei 110 darbuotojų, o apyvarta 2012 metais viršijo 55 mln. Lt. Įdiegta gamybos planavimo ir valdymo sistema.

UAB PANODEN

Tai bendra Lietuvos ir Danijos įmonė įsteigta 1993 m. ir užsiimanti pakavimo juostų, laminatų bei įvairios paskirties maišelių iš polietileno, polipropileno ir kitų polimerinių medžiagų gamybą su fleksografine spauda ir be jos. Įmonėje dirba virš 75 darbuotojų, o apyvarta 2012 metais siekė beveik 17 mln. Lt. Įdiegta gamybos planavimo ir valdymo sistema, optimizavusi įmonės veiklą.

UAB SERFAS

Tai statybinių medžiagų, metalo produkcijos tiekimu bei armatūrinių tinklų (prekės ženklas ATG) gamyba užsiimanti įmonė. UAB Serfas įsikūrė 1994 m. Kaune. Įmonėje dirba daugiau nei 115 darbuotojų, o apyvarta 2013 metais viršijo 104 mln. Lt.

Atlikti mokymai

Gamybos planavimas naudojant LEAN metodiką ir matematinę optimizaciją: 

Spalio 14 d. AB „Snaigė“, UAB „Baltik vairas", UAB „Omniteksas", UAB „Kauno Baltija", UAB „Naujasis Nevėžis", UAB „EMP Recycling", UAB „Valentis", UAB „Pakmarkas", UAB „Retal Baltic", UAB „Gintaro baldai", UAB „Sofa Brands", UAB „Padagas ir ko"

Spalio 21 d. UAB „Klaipėdos mėsinė", UAB „Krekenavos agrofirma", UAB „Sapa profiliai", UAB „Klar glass Lietuva", UAB „IKEA industry Lietuva", UAB „Litsofa", UAB „Bageta", UAB „Hoda", UAB „Optida", UAB „Altas komercinis transportas", UAB „Novameta"

Spalio 28 d. UAB „Axis Industries", UAB „Selteka", UAB „BOD Group", UAB „Galinta ir partneriai", UAB „Mantinga", UAB „Litamilk", UAB „S-Form", UAB „Glass LT", UAB „Lesta", UAB „Ruvera", UAB „Glori ir ko", UAB „Nepriklausomos energijos paslaugos", UAB „Sedes Regia"

Lapkričio 5 d. UAB „ Mestilla", UAB „Putokšnis", AB „Balticsofa", AB „Aksa", AB „Šatrija", AB „Vilniaus kailiai", A.R. Baumilų TŪB „Klasikinė tekstilė", UAB „Italiana Lt", UAB „Televizijos ir ryšio sistemos", UAB „Baltec cnc technologies", UAB „Algoritmų sistemos", KB „SV Obeliai", UAB „Ruptela", UAB „Solid Supply", UAB „Miko ir Tado leidyklos", UAB „Vytrolma", UAB „Milviteka"

 Gamybos planavimo ir valdymo mokymai: UAB „Vilniaus pergalė“, AB „Snaigė“, UAB „Markučiai“, AB „KLASCO“, UAB „Plasta“, UAB „Omniteksas“, AB „Grąžtai“, UAB „Jūrės medis“, UAB „Baltwood“, UAB „Staticus“, UAB „Serfas“, UAB „Optida“, UAB „PakMarkas“, UAB „Valentis“, UAB „Bodesa“, UAB „Daivida“, UAB „Kauno energetikos remontas“, UAB „Bono Components“, UAB „Baldų mozaika“, UAB „Skonis ir kvapas“, UAB „Kauno baltija“, UAB „Pats sau baldžius“, UAB „Innovative Pharma Baltic“, UAB „Evanatech“, UAB „Tronhill“, UAB „Grafobalt Vilnius“, UAB „Roda“, UAB „Elinvision“, UAB „Enerstena“, UAB „Lietwood“, UAB „Rubineta“. 

„6 sigmų“ mokymai: AB „Achema“, AB „PST“, AB „Vienybė“, UAB „Neo group“, UAB „Alanta“, UAB „Autogalantas“, UAB „Markučiai“, UAB „Baldai jums“, UAB „Durapart“, UAB „Edrija“, AB „Kalnapilio – Tauro grupė“, UAB „Tido“, UAB „Panoden“. 

„Lean“ mokymai: UAB „Baltic amadeus“, AB „Kalnapilio – Tauro grupė“, AB „Klaipėdos kartonas“, UAB „Lankava“, UAB „Neo group“, UAB „Švyturys – Utenos alus“, UAB „Algoritmų sistemos“, UAB „Tido“, UAB „LTP – texdan“, UAB „Panoden“, UAB „Geralda“. 

Pardavimų procesų valdymas: UAB „Aveplast“, UAB „Baltic auto parts“, UAB “Baltic Orthoservice”, UAB “Bellville Rodair International Baltic”, UAB „Forbis“, UAB „Girilis“, UAB „Jutatransa“, UAB „Kečas“, UAB „Modena ir co.“, UAB „Namai ir buitis“, UAB „Sentauras“, UAB „Šiaulių skuba“, UAB „Sodo technika“, UAB „Vosaura“. 

Efektyvus vadovavimas pardavimų skyriui: UAB „Aveplast“, UAB „Baltic auto parts“, UAB “Baltic Orthoservice”, UAB „Biofabrikas“, UAB „Elgamos šviesa“, UAB „Girilis“, UAB „Jutatransa“, UAB „Kečas“, UAB „Namai ir buitis“, UAB „Šiaulių skuba“, UAB „Vilbros prekyba“.